Zwalczanie karaluchów i prusaków Warszawa

Karaczany są dla człowieka uciążliwe z powodu zanieczyszczania produktów spożywczych oraz przenoszenia mikroorganizmów chorobotwórczych. Nie czekaj i zleć profesjonalnej ekipie zwalczanie karaluchów z gwarancją na usługę (6 miesięcy). Wykorzystujemy metodę oprysku  wraz z żelowaniem bezpiecznymi i najlepszymi preparatami dostępnymi na rynku.

Głównymi kryjówkami tych owadów są miejsca obfite w resztki pokarmu, wilgoć i ciepło. Należy ich szukać w kuchniach i łazienkach - za szafkami, lodówkami, zmywarkami, pralkami, pod zlewami, przy grzejnikach, pod wannami. W dużych populacjach mogą znajdować się wszędzie i mogą występować pod listwami podłogowymi, pod boazerią, w okolicy pionów, w zawiasach.

Karaczan prusak (Blatella germanica) jest najczęściej występującym karaczanem w naszych warunkach. Żywi się resztkami produktów spożywczych, szczególnie bogatymi w białko. W dużych populacjach możliwy jest kanibalizm. Owad dorosły jest długości około od 1 cm do 1,5 cm. Samica jest większa, formuje z tyłu odwłoka kokon, z którego średnio wykluwa się około 30 larw. W temperaturze pokojowej trwa to koło 3 tygodni. Ciało potocznie zwanych „prusaków” jest koloru brudnożółtego z dwoma podłużnymi czarnymi kreskami na tułowiu.

Jak przygotować się do zwalczania karaluchów i zwalczania prusaków metodą oprysku i żelowania:
  • Poodsuwać wszystkie rzeczy od ścian na minimum 30 cm.
  • Zdemontować cokoły z szafek kuchennych jeśli są zdejmowane, opróżnić szafkę zlewozmywakową
  • Pozdejmować rzeczy, które na co dzień leżą na górze wiszących szafek kuchennych
  • Pochować wszystkie miski zwierząt oraz ich legowiska które leża na ziemi
  • Pochować na czas zabiegu żywność oraz przedmioty mające kontakt z żywnością
  • W miarę możliwości odsunąć od ściany lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki
  • W trakcie zabiegu należy wskazać wszelkiego rodzaju rewizje pionów w ścianach, zdejmowane płytki w zabudowie łazienkowej, kratki wentylacyjne oraz zabudowane puste przestrzenie

W razie pytań

Cena od 150 zł

Gwarancja 6 miesięcy